Fysioterapeutene

Reidun Lauglo
Fysioterapeut, spesialist i idrettsfysioterapi

Tlf.: 97690046
Epost: reidun@rkfysio.no

Send en e-post
Veslemøy Krane
Fysioterapeut, spesialist i manuellterapi

Tlf.: 90553345
Epost: vesle@rkfysio.no

Send en e-post
Fredrik Paulsberg
Fysioterapeut, M.Sc i treningsfysiologi

Tlf: 971 45 207
Epost: fredrik@rkfysio.no

Send en e-postResearch GateLinkedIn
Håvard Østerås
Fysioterapeut, spesialist i idrettsfysioterapi

Tlf.: 92411637
Epost: havard@rkfysio.no

Send en e-post
Lasse Haugerud
Fysioterapeut

Tlf.: 41417108
Epost: lasse@rkfysio.no

Send en e-post
Anders T. Bakken
Fysioterapeut

Tlf.: 90980078
Epost: anders@rkfysio.no

Send en e-post
Haakon Schwabe
Fysioterapeut, osteopat

Tlf.: 95959539
Epost: haakonschwabe@hotmail.com

Send en e-post
Maria Sommervold
Fysioterapeut, spesialist i idrettsfysioterapi og ortopedisk fysioterapi

Tlf.: 93042959
Epost: maria@rkfysio.no

Send en e-post
Vidar Guttormsen
Fysioterapeut, M.Sc i Aktivitet og bevegelse

Tlf.: 46746003
Epost: vidar@rkfysio.no

Send en e-post
Vebjørn Vingsand
Fysioterapeut

Ute i permisjon. 

Send en e-post
Liv-Miriam Nordtømme
Fysioterapeut

Tlf.: 97727366
Epost: liv-miriam@rkfysio.no

Send en e-post
Ole Erik Furuberg
Fysioterapeut

Tlf.: 90192108
Epost: ole.erik@rkfysio.no

Send en e-post
Jonas Grevle Hofmo
Fysioterapeut, M.Sc

Tlf.: 97770109
Epost: jonas@rkfysio.no

Send en e-post
Mads Røgen Noesgaard
Fysioterapeut

Tlf.: 90289763
Epost: mads@rkfysio.no

Send en e-post
Georg Rugelbak
Fysioterapeut

Tlf.: 95786988
Epost: georg@rkfysio.no

Send en e-post
Helene Hesselberg Rendal
Fysioterapeut

Tlf.: 45219463
Epost: helene@rkfysio.no

Send en e-post
Emily Jean Stadin
Fysioterapeut

Tlf.:  48502910
Epost: emily@rkfysio.no

Send en e-post