Fysioterapeutene

Ved å klikke på portrettbildet til en av fysioterapeutene, vil du få opp mer informasjon om vedkommende. Du finner mer informasjon om hva de beskrevne titler og kompetansereferansene betyr ved å klikke her.

Ønsker du å bestille time til fysioterapi, bes du henvende deg via timebestillingsskjemaet eller på mail/sms/telefon direkte til den fysioterapeuten henvendelsen gjelder.

Reidun Lauglo
Fysioterapeut, daglig leder

Tlf.: 976 90 046
Epost: reidun@rkfysio.no

Send en e-post
Anders T. Bakken
Fysioterapeut, styreleder

Tlf.: 909 80 078
Epost: anders@rkfysio.no

Send en e-post
Håvard Østerås
Fysioterapeut, fagansvarlig

Tlf.: 924 11 637
Epost: havard@rkfysio.no

Send en e-post
Veslemøy Krane
Fysioterapeut

Tlf.: 905 53 345
Epost: vesle@rkfysio.no

Send en e-post
Fredrik Paulsberg
Fysioterapeut

Tlf: 971 45 207
Epost: fredrik@rkfysio.no

Send en e-postResearch GateLinkedIn
Lasse Haugerud
Fysioterapeut

Tlf.: 414 17 108
Epost: lasse@rkfysio.no

Send en e-post
Haakon Schwabe
Fysioterapeut, osteopat

Tlf.: 959 59 539
Epost: haakon@rkfysio.no

Send en e-post
Maria Sommervold
Fysioterapeut

Tlf.: 930 42 959
Epost: maria@rkfysio.no

Send en e-post
Vidar Guttormsen
Fysioterapeut

Tlf.: 467 46 003
Epost: vidar@rkfysio.no

Send en e-post
Liv-Miriam Nordtømme
Fysioterapeut

Tlf.: 977 27 366
Epost: liv-miriam@rkfysio.no

Send en e-post
Ole Erik Furuberg
Fysioterapeut

Tlf.: 901 92 108
Epost: ole.erik@rkfysio.no

Send en e-post
Jonas Grevle Hofmo
Fysioterapeut

Tlf.: 977 70 109
Epost: jonas@rkfysio.no

Send en e-post
Mads Røgen Noesgaard
Fysioterapeut

Tlf.: 902 89 763
Epost: mads@rkfysio.no

Send en e-post
Georg Rugelbak
Fysioterapeut

Tlf.: 957 86 988
Epost: georg@rkfysio.no

Send en e-post
Emily Jean Stadin
Fysioterapeut

Tlf.:  485 02 910
Epost: emily@rkfysio.no

Send en e-post
Vebjørn Vingsand
Fysioterapeut

Ute i utdanningspermisjon. 

Send en e-post