Timebestilling

Ønsker du å kontakte oss for bestilling av time, skriv en beskjed i skjemaet under. Fra 01.01.18 trenger man ikke henvisning fra lege for å få stønad til fysioterapi. 

Dersom du har forsikring som dekker fysioterapi ber vi om at du skriver dette i kontaktskjemaet (se vår side om behandlingsforsikring her).

Om du skulle ønske kontakt med en spesifikk fysioterapeut, vennligst skriv en e-post/send sms/ring direkte til den det gjelder. Se nederst på siden.

Rosenborgklinikken samarbeider med NTNU om forskning på kneartrose (slitasje i knær). Dersom du har kneartrose og vil delta får du time umiddelbart ved å ta kontakt med fysioterapeutene Lasse Haugerud (tlf 41417108) eller Anders T. Bakken (tlf 90980078). Du må ha henvisning fra lege for å delta.

NB: Timesavtaler som avbestilles senere enn 24 timer før avtalt tidspunkt vil bli fakturert i sin helhet.

Ditt navn (obligatorisk)

E-post (obligatorisk)

Telefon (obligatorisk)

Emne

Melding (obligatorisk)

 

 

Navn E-post Telefon
Veslemøy Krane vesle@rkfysio.no 90553345
Reidun Lauglo reidun@rkfysio.no  
Maria Sommervold maria@rkfysio.no  
Marianne Bakka marianne@rkfysio.no  99710840
Vilhelm Stoltz vilhelm.stoltz@gmail.com  
Sigbjørn Hammer sigbjorn.hammer@gmail.com  
Haakon Schwabe haakon.schwabe@rbk.no  95959539
Håvard Østerås havard@rkfysio.no  92411637
Lasse Haugerud lasse@rkfysio.no  41417108
Fredrik Paulsberg fredrik@paulsberg.com  97145207
Eirik Nordtvedt eirik@rkfysio.no  92684106
Solfrid Dahle solfrid@rkfysio.no  
Anders T. Bakken anders@rkfysio.no  90980078
Vidar Guttormsen vidar@rkfysio.no 46746003