Timebestilling

Ønsker du å kontakte oss for bestilling av time eller andre henvendelser, skriv en beskjed i skjemaet under.

Om du skulle ønske kontakt med en spesifikk fysioterapeut, vennligst skriv en e-post/send sms/ring direkte til den det gjelder. Se nederst på denne siden.

NB: Timesavtaler som avbestilles senere enn 24 timer før avtalt tidspunkt vil bli fakturert i sin helhet.

 

Fra 01.01.18 trenger man ikke henvisning fra lege for å få stønad til fysioterapi. 

Dersom du har forsikring som dekker fysioterapi ber vi om at du skriver dette i kontaktskjemaet (se vår side om behandlingsforsikring her).

 

Ditt navn (obligatorisk)

E-post (obligatorisk)

Telefon (obligatorisk)

Emne

Melding (obligatorisk)

 

 

Navn E-post Telefon
Veslemøy Krane vesle@rkfysio.no 90553345
Reidun Lauglo reidun@rkfysio.no 97690046
Maria Sommervold maria@rkfysio.no
Marianne Bakka marianne@rkfysio.no 99710840
Sigbjørn Hammer sigbjorn.hammer@gmail.com
Vebjørn Vingsand vebjorn@rkfysio.no 46510967
Haakon Schwabe haakon.schwabe@rbk.no 95959539
Håvard Østerås havard@rkfysio.no 92411637
Lasse Haugerud lasse@rkfysio.no 41417108
Fredrik Paulsberg freddy_p123@hotmail.com 97145207
Solfrid Dahle solfrid@rkfysio.no 95157166
Anders T. Bakken anders@rkfysio.no 90980078
Vidar Guttormsen vidar@rkfysio.no 46746003
Per Johnny Garli perjohnny@rkfysio.no 45370651